Skip to main content

هشتمین نمایشگاه کارآفرینان کشاورزی

هشتمین نمایشگاه کارآفرینان کشاورزی به پایان رسید!!!

هشتمین نمایشگاه کارآفرینان کشاورزی با موفقیت به پایان رسید و میراثی از نوآوری، همکاری و شور کشاورزی به جای گذاشت. این رویداد در مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره) طی چند روز، جامعه متنوعی از علاقه مندان، بینندگان و جویندگان علم کشاورزی را گرد هم آورد. این به عنوان شاهدی بر روح پایدار کارآفرینی در کشاورزی، به نمایش گذاشتن فن‌آوری‌های پیشرفته، شیوه‌های پایدار و تعهد عمیق به پرورش زمین بود. از کارگاه های کشت ارگانیک گرفته تا دنیای جذاب AgTech و حتی تمرکز ویژه بر گردشگری کشاورزی، این نمایشگاه زمینه ای حاصلخیز برای ایده های جدید و ارتباطات پایدار بود. با بسته شدن درها، تأثیر این گردهمایی همچنان به طنین خود ادامه خواهد داد و رشد، پایداری و انعطاف پذیری در صنعت کشاورزی را تحریک خواهد کرد.

در ادامه به رویدادها و اتفاقاتی که در این نمایشگاه رخ داد میپردازیم:

عطر دل انگیز نان محلی تازه پخته شده، فضای نمایشگاه کارآفرینان کشاورزی را پر کرده بود، جایی که روند تولید این کالای اصلی محبوب به نمایش گذاشته شد. بازدیدکنندگان این فرصت منحصربه‌فرد را داشتند تا شاهد کل سفر باشند، از مخلوط کردن مواد تا شکل‌دهی به خمیر و در نهایت، لحظه جادویی که نان داغ و طلایی از اجاق بیرون آمد. این یک لذت حسی بود زیرا شرکت کنندگان در لذت ساده از چشیدن نان گرم و خرد شده غرق می شدند، گواهی بر سنت های جاودانه غذاهای محلی و فداکاری کسانی که آن را درست می کنند.

شنیدن در مورد طیف متنوعی از رویدادهایی که در نمایشگاه میزبانی کردیم، که بینش و تخصص ارزشمندی را به شرکت کنندگان ارائه می دهد، بسیار شگفت انگیز است. این رویدادها بدون شک تجربه و دانش شرکت کنندگان را غنی کرد.

مجموعه رویدادهای اخیر ما بینش و تخصص ارزشمندی را به منصه ظهور رساند و طیف متنوعی از علایق و صنایع را تامین کرد.

«چالش‌های قراردادها در کسب‌وکارهای نوپا» با حضور آقای آبنوس، وکیل پایه یک دادگستری، به پیچیدگی‌های قانونی در دنیای استارت‌آپ پرداخت. حضور او راهنمایی های ارزشمندی را برای شرکت کنندگان در پیمایش پیچیدگی های قراردادها، که یکی از جنبه های حیاتی هر کسب و کار نوپا است، ارائه کرد.

«راه حل های ساده برای دیجیتال مارکتینگ (مینی فلت)» با مهندس امیر حسینی راهکارهای عملی برای پیمایش در چشم انداز همیشه در حال تحول دیجیتال مارکتینگ ارائه کرد. شرکت کنندگان درک عمیق تری از نحوه استفاده از قدرت پلتفرم های دیجیتال مخصوصا طراحی وبسایت برای ارتقای کسب و کار خود به دست آوردند.

«تکامل فناوری‌های آموزشی و فرصت‌های تجاری» به رهبری مهندس جلایریان به بررسی حوزه پویای فناوری آموزشی پرداخت. این رویداد تحول بخش آموزش و پتانسیلی که برای تلاش های کارآفرینی دارد را روشن کرد.

«آشنایی با خدمات و حوزه های تخصصی اینولند» با حضور دکتر عزتی و مهندس جلایریان، دیدگاه های ارزشمندی را در مورد پیشنهادات اینولند ارائه کرد و راه را برای همکاری ها و مشارکت های بالقوه هموار کرد.

هر رویداد گواهی بر تعهد ما به تقویت اشتراک دانش و ترویج همکاری در حوزه‌های مختلف بود. ما مشتاقانه منتظر ادامه ارائه چنین تجربیات غنی در آینده هستیم.

گنجاندن این جلسات آموزنده نشان دهنده تعهد به تقویت آموزش، همکاری و نوآوری در جامعه کشاورزی است. تصاویر این رویدادها بدون شک به عنوان خاطرات گرامی و منابع ارزشمندی برای حاضران خواهد بود.

کارگاه های ما یک بعد تعاملی و عملی به رویدادهای ما اضافه کردند:

«گلبازی با دکتر اصغری پور» شرکت کنندگان را با جنبه های درمانی و خلاقانه کار با گل آشنا کرد. تخصص دکتر اصغری پور شرکت کنندگان را در این فرآیند راهنمایی می کند و به آنها اجازه می دهد تا ضمن لذت بردن از کار با این ماده طبیعی، از جنبه های هنری و لمسی خود بهره ببرند.

«آموزش تیراندازی با کمان با مهندس هاشمی» دقت و تمرکز داشت. کارگاه تیراندازی با کمان مهندس هاشمی فرصتی بی نظیر برای شرکت کنندگان فراهم کرد تا هنر تیراندازی با کمان را با تاکید بر نظم و انضباط، تمرکز و توسعه مهارت به شکلی مفرح و جذاب یاد بگیرند و تمرین کنند.

این کارگاه ها نه تنها یک مؤلفه لذت بخش و تجربی را به رویدادهای ما اضافه کردند، بلکه به شرکت کنندگان فرصتی برای کشف علایق و سرگرمی های جدید در حین یادگیری از متخصصان در زمینه های مربوطه خود دادند. ما هیجان زده هستیم که در آینده به ارائه چنین تجربیات متنوع و غنی ادامه دهیم.

در کنار همه ی اتفاقات، رویداد ها، کارگاه های مختلف و استقبال بازدیدکنندگان عزیز، صمیمیت و دوستی ایجاد شده بین غرفه داران نمایشگاه زیبایی دوچندانی به این دوره اضافه کرد که بی سابقه بود. با هم گوشه ای ازین زیبایی هارو ببینیم:

تلفن تماس: 09356186089

Close Menu

  • 12
  • 153
  • 466
  • 1,978
  • 18,871