Skip to main content

کارگاه آشنایی با نویسنده و نویسندگی

لذت نوشتن را کشف کنید و با کتاب ها دوستی جاودان برقرار کنید!

پنجشنبه 29 تیر 1402

 

ساعت 18 تا 19

 

باشگاه نوآوری توسکانو

 

کتاب دوستان عزیز و نویسندگان مشتاق

ما بسیار خوشحالیم که شما را به یک کارگاه منحصر به فرد و الهام بخش دعوت می کنیم که در دنیای مسحور کننده نویسندگان، نویسندگی و پیوند همیشگی ما با کتاب ها به کاوش می پردازد. به ما بپیوندید تا سفری برای کشف، تخیل و قدرت داستان سرایی را آغاز کنیم.

دوستی با کتاب

نکات مهم کارگاه:

آشنایی با نویسنده: تا به حال به این فکر کرده اید که در ذهن نویسنده مورد علاقه شما چه می گذرد؟ در این کارگاه، دنیای جذاب نویسندگان، الهامات آنها، فرآیندهای نوشتن و داستان های پشت کتاب های مورد علاقه آنها را بررسی خواهیم کرد. در مورد سفرها، چالش ها و پیروزی های آنها اطلاعات کسب کنید و بینش های ارزشمندی در مورد هنر داستان سرایی به دست آورید.

صدای خلاق خود را آزاد کنید: آیا مشتاقید که خود را از طریق نوشتن بیان کنید؟ در این کارگاه نکات، تکنیک‌ها و تمرین‌های کاربردی برای باز کردن پتانسیل خلاقانه شما ارائه می‌شود. سبک نوشتاری منحصر به فرد خود را کشف کنید، بر موانع نویسنده غلبه کنید و ژانرهای مختلف و تکنیک های روایی را کشف کنید. چه یک نویسنده مبتدی یا یک نویسنده باتجربه باشید، این کارگاه برای برانگیختن تخیل شما و افزایش مهارت های نوشتن شما طراحی شده است.

دوستی با کتاب ها: کتاب ها قدرت باورنکردنی دارند که ما را به دنیاهای مختلف منتقل می کنند، احساسات را برمی انگیزند و حس شگفتی را القا می کنند. در این جلسه، به ارتباط عمیقی که با کتاب‌ها می‌سازیم و اینکه چگونه آنها می‌توانند دوستان مادام‌العمر شوند، می‌پردازیم. تأثیر دگرگون‌کننده ادبیات بر زندگی ما را کاوش کنید، در بحث‌های پر جنب و جوش شرکت کنید و گنجینه‌های ادبی مورد علاقه‌تان را با علاقه‌مندان کتاب به اشتراک بگذارید.

جهت هماهنگی و ثبت نام با شماره 09356186089 تماس حاصل فرمایید.